Nie taki diabeł straszny, czyli jak HR radzi sobie z Interim Managerem w organizacji [zobacz nagranie z webinaru]

Praca managerów w firmach coraz częściej prowadzona jest w formule projektowej. Są jednak zadania, które lepiej i bezpieczniej jest wykonać […]

Praca managerów w firmach coraz częściej prowadzona jest w formule projektowej. Są jednak zadania, które lepiej i bezpieczniej jest wykonać przy pomocy zewnętrznego managera-praktyka, czyli Interim Managera. Czym więc jest interim management – doceniany i często wybierany przez zarządy firm, które są otwarte na projektowe formy współpracy? I z jakiego powodu szefowie HR podchodzą z rezerwą do tej formuły współpracy z doświadczonymi managerami /interimami?

W Polsce rynek interim management ciągle się rozwija. Chociaż wydaje się to nieprawdopodobne, to zawodowo – kompetentnych Interim Managerów, ciągle brakuje. W tej profesji liczy się bowiem nie tyle intrygująca nazwa, co faktyczna wiedza i umiejętności wyniesione z prowadzenia często trudnych i złożonych projektów zarządczych w wielu firmach i branżach oraz gotowość do działania od zaraz. HR jest często beneficjentem wdrażanych zmian lub wręcz – ich bezpośrednim klientem.

Zobacz całe nagranie z webinaru!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dostęp do nagrania