Standardy Rekrutacji w Inwencie

Inwenta jest firmą doradztwa personalnego, od 2004 roku specjalizującą się m.in. w rekrutacjach na wyższe i średnie stanowiska managerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowała projekty związane rekrutacją interim managerów i realizacją projektów czasowych. Zgodnie z polskim prawem firma Inwenta Sp. z o.o. jest zarejestrowana w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 1727.

Zgodnie z polskim prawem firma Inwenta Sp. z o.o. jest zarejestrowana w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 1727.

Standardy rekrutacji

Jako firma rekrutacyjna jesteśmy pomostem pomiędzy naszymi Klientami a Kandydatami. Mając to na uwadze zapewniamy najwyższy poziom profesjonalizmu w ramach naszej współpracy obu stronom.

Nasi Kandydaci, mogą mieć pewność, że podczas realizacji projektów rekrutacyjnych zapewnimy im:

  • Poufność i dyskrecję – Wszelkie przekazywane nam przez Kandydatów dane i informacje są dla nas szczególnie ważne i traktowane jako poufne. Informacje przekazywane nam w formie pisemnej, bądź ustnej są wykorzystywane tylko na potrzeby realizowanego projektu rekrutacyjnego i nie są przekazywane osobom trzecim. Nasi Konsultanci są przeszkoleni w zakresie poufności danych i zachowania dyskrecji w trakcie prowadzenia projektów rekrutacyjnych.
  • Bezpieczeństwo – przestrzegamy przepisów RODO. CV naszych Kandydatów jest bezpieczne przechowywane w bazie kandydatów Inwenty, która jest zarejestrowanym zbiorem danych w GIODO. Kandydat musi wyrazić swoją zgodę na zamieszczenie swojego profilu zawodowego w naszej bazie oraz zgodnie z obowiązującym prawem, ma prawo wglądu do danych oraz wprowadzania do nich zmian.
  • Wsparcie – nasz Zespół Konsultantów to profesjonaliści z bogatą wiedzą i doświadczeniem w obszarze rynku pracy w Polsce. Nasi Kandydaci mogą liczyć na nasze wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego, a także po jego zakończeniu.  Nasi Konsultanci zawsze odpowiedzą na wątpliwości czy pytania ze strony Kandydatów.
  • Zrozumienie – nasze kontakty z Kandydatami są oparte na wielu latach doświadczeń w prowadzeniu różnorodnych projektów rekrutacyjnych. Jesteśmy świadomi, że zmiana miejsca pracy łączy się z podejmowaniem ważnych życiowych decyzji dla Kandydatów. Zawsze staramy się, aby nasza współpraca była komfortowa i wnosiła jakościowo dobre rozwiązania zarówno dla naszych Kandydatów, jak i Klientów.
  • Elastyczność – nasi Kandydaci mogą liczyć na dopasowanie się do ich czasu i potrzeb w ramach możliwości projektowych danego procesu rekrutacyjnego. 
  • Wiedzę  – jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Kandydatami, przekazujemy im informacje na temat postępów w projekcie rekrutacyjnym na bieżąco, a także dzielimy się z nimi naszą wiedzą dotyczącą ich statusu w projekcie. Część z informacji jakie posiadamy jest zależna od naszych Klientów i niekiedy zdarza się, że niektóre z nich są nieujawniane ze względu na ważność, pilność lub poufność projektu.

Baza Kandydatów

Firma Inwenta przykłada ogromną wagę do zachowania poufności oraz do odpowiedzialności za dane Kandydatów jakimi dysponuje w trakcie prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Posiadamy bazę danych zarejestrowaną w rejestrze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych pod numerem 000628/2005.

Podnoszenie swoich szans na rynku pracy

Istotnym z punktu widzenia Kandydata i jego konkurencyjności na rynku pracy jest cykliczne uaktualnianie swoich danych przekazywanych do bazy Kandydatów. Raz wysłane CV za kilka lat może okazać się nieaktualne. Warto więc pamiętać o aktualizacji danych w momencie kiedy się zmieniają np. zmiana pracy, zmiana stanowiska itp.

CV można wysłać poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.inwenta.pl/rejestracja-uzupelnij-dane

Baza interim managerów

Inwenta specjalizuje się w rekrutacji interim managerów. Jako Partner Stowarzyszenia Interim Managers aktywnie działa  w zakresie podnoszenia standardów pracy w obszarze interim managementu w Polsce oraz promuje interim management wśród polskich przedsiębiorstw i kadry zarządzającej jako nowoczesne i efektywne narzędzie do zarządzania biznesowego oraz sposób na karierę zawodową dla top menedżerów.

Zachęcamy Kandydatów do zapoznania się z możliwościami jakie daje interim management:

https://inwenta.pl//interim-management/szukam-interim-managera/

https://inwenta.pl//interim-management/chce-zostac-interim-managerem/

www.stowarzyszenieim.org

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery zawodowej w zakresie interim managementu i jesteś otwarty na realizację projektów czasowych zarejestruj swoje CV w naszej bazie interim managerów: https://www.inwenta.pl/rejestracja-uzupelnij-dane zaznaczając na końcu formularza, iż interesują Cię projekty z zakresu interim managementu.